Podcast:Dejepis Inak

Dejiny #4 Nežná revolúcia

10.01.2020

Záver roka 1989 a neutíchajúci zápas o slobodu konečne priniesol svoje ovocie aj v Československu. Komunistický režim skončil. Revolúcia prebehla bez vojny a obetí na životoch a preto sa do našej histórie zapísala pod pojmom NEŽNÁ alebo česky SAMETOVÁ. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako sa u nás rodila SLOBODA.

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK