Podcast:Dejepis Inak

Dejiny #13 Prečo sa niekde jazdí vľavo?

14.01.2020

Približne tretina svetovej populácie jazdí na ľavej strane. A krajiny ktorých sa to týka, sú väčšinou bývalé britské kolónie. Tento príbeh začal ešte dávno pred prvými autami a preto ak chceme zistiť, prečo sa dnes v niektorých krajinách jazdí vpravo a v iných zase vľavo, musíme nazrieť do histórie.

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK