Podcast:Dejepis Inak

Filozofia #13 Interrupcie a právo na život

30.01.2020

Majú mať ženy plnú moc nad svojim telom v prípade tehotenstva, alebo je plod samostatná osoba a ženy tým pádom nemajú na výber. Je plod živou ľudskou bytosťou? Je plod osoba? A kto o tom rozhoduje? Veda, náboženstvo alebo filozofia? Poďme sa bližšie pozrieť na túto rozporuplnú etickú tému, ktorá delí ľudí do dvoch táborov.

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK