Jak se vlastně v Dánsku lyžuje?
05:26

Jak se vlastně v Dánsku lyžuje?

28.02.2021
Napadla vás otázka jak vlastně Dánové lyžují když nemají jedinou horu, která by měla přes 1000 nebo alespoň přes 500 metrů? V tom případě je pro vás dnešní zpráva jako dělaná. Ano ta dnešní totiž bude o tom jaké mají Dánové možnosti aby si mohli zalyžovat. VAROVÁNÍ: !!!Je zhoršena kvalita zvuku z důvodu natáčení v Jizerských horách na čerstvém vzduchu. Do zprávy zurčí potok, tak i za tuto sníženou kvalitu se omlouvám!!!

Podcast Daniel na cestách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.