Dánské Velikonoce
19:06

Dánské Velikonoce

02.04.2021
V dnešní epizodě se dozvíte jak Dánové slaví nejdůležitější křesťanský svátek - Velikonoce. Dnešní epizoda vznikla i díky spolupráci s dánskou novinářkou paní Martinou Schepelern, které mnohokrát děkuji. Podíl na vzniku epizody má i české velvyslanectví v Kodani. Poslechněte si jak se slaví tento svátek nejen v Dánsku, ale i na Islandu, ve Švédsku a ve Finsku. Všem vám též přejeme krásné prožití Velikonoc 2021.

Podcast Daniel na cestách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.