#215 Kráľ Willunga Hill detronizovaný pri zisku okrového dresu
51:20

#215 Kráľ Willunga Hill detronizovaný pri zisku okrového dresu

28.01.2020
(28.1.2020) Preteky Tour Down Under mierne naznačili, v akom duchu sa bude niesť tohtoročná sezóna. Viviani sa musel skloniť pred Bennettom a Calebom Ewanom, zatiaľ čo Daryl Impey nestačil na kráľa Willunga Hill. Nič však nešlo úplne v zabehnutých koľajach, pretože aj Richie Porte našiel na Willunga Hill po rokoch nadvlády premožiteľa. Peter Sagan oslavuje tridsiatku v Argentíne na Vuelta a San Juan a austrálske leto vyvrcholí už tento víkend pretekmi Cadel Evans Great Ocean Road Race. Foto: facebook.com/UnionCyclisteInternationale

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.