#184 TOUR ŠPECIÁL: Alaphilippe naráža na limity, Pinot v impozantnom rozlete
54:52

#184 TOUR ŠPECIÁL: Alaphilippe naráža na limity, Pinot v impozantnom rozlete

22.07.2019
(22.7.2019) Pyreneje sa postarali o ďalšiu selekciu v GC poli. Časovku ovládol fascinujúcim spôsobom Julian Alaphilippe. Julo v žltom letel aj na miestach, kde sa ostatným už zasekávali nohy. Francúzsky deň priniesol Tourmalet, kde sa Pinot vytiahol pod drobnohľadom francúzskeho prezidenta. Nalomenie žltého muža prišlo až počas 15. etapy. Pinot pri etapovom triumfe Simona Yatesa opäť zapol turbo režim a dostal do úzkych zvyšok kandidátov na pódium. Francúzi sa momentálne nachádzajú v už dávno nevídanej situácii. Francúzsky držiteľ žltého dresu je stále prekvapivo na koni, avšak zosadiť ho môže ďalší Francúz, ktorého prejav v horách je zatiaľ impozantný. Všetky otázky budú zodpovedané v Alpskom utrpení. Foto: facebook.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.