#243 Pády, pády, pády a ďalší Fuglsangov monument
01:03:23

#243 Pády, pády, pády a ďalší Fuglsangov monument

18.08.2020
(18.8.2020) Dva týždne pred Tour prišla čierna sobota, počas ktorej sa ocitli na zemi viaceré veľké mená. Padol Roglič, Schachmann a zimomriavky naháňal pád Evenepoela. Po fiasku tímu Ineos odstúpil Bernal, a aby toho nebolo málo, v poslednej etape spadol jeho tímový kolega Sivakov. Nepríjemné odreniny si z Dauphiné odnáša aj Kruijswijk. Stručne povedané, pády zatienili víťazstvá Fuglsanga na Lombardii a Martíneza na Dauphiné. Dva týždne pred Tour majú tímový šéfovia o čom premýšľať. Foto: facebook.com/il.lombardia

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.