#181 TOUR ŠPECIÁL: Najlepší vrchár Gira v žltom, Sagan oživil Hulka
36:47

#181 TOUR ŠPECIÁL: Najlepší vrchár Gira v žltom, Sagan oživil Hulka

11.07.2019
(11.7.2019) Ako sme avizovali, Peter Sagan to bude mať v priamych šprintérskych súbojoch s najrýchlejšími mužmi pelotónu nesmierne ťažké. Pokiaľ však príde k selektívnemu finišu, počína si "Tourminátor" opäť ako ryba vo vode. Klasikárskych konkurentov porazil s veľkým prehľadom o prebudil v sebe hybernujúceho Hulka. Planina krásnych dievčat priniesla epický súboj ľahkých chlapcov. Lídri na celkové poradie sa pobili o sekundy a Julian Alaphilippe prišiel o žltý dres. Nie však na úkor niekoho z hlavných favoritov. Vyfúkol mu ho najlepší vrchár tohtoročného Gira Giulio Ciccone. Presne ten Ciccone, ktorý v ostatnom ročníku kraľoval vrchárom na pretekoch Okolo Slovenska. Foto: facebook.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.