#71 Alaphilippe ovalverdeoval Valverdeho
44:35

#71 Alaphilippe ovalverdeoval Valverdeho

20.04.2018
(20.4.2018) Pred monumentom číslo štyri, ktorý nás čaká v nedeľu, tu prišiel úvod ardenského týždňa so skvelým Amstel Gold Race a tiež Valónskym šípom. Tam sme si v priebehu rokov zvykli, že Alejandro Valverde ničí konkurenciu s úsmevom na perách, tentoraz ho o víťazstvo obral Julian Alaphilippe. Okrem toho sme videli skvelý výkon Petra Sagana a Astany v Holandsku a tiež našu obľúbenú klasiku Tro Bro Leon. A v nedeľu nás čaká Liége-Bastogne-Liége, kde sa môže Valverde vyrovnať Eddiemu Merckxovi. Foto: facebook.com/quickstepteam

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.