#43 Prepisujte učebnice! Dúhový dres opäť v Saganových rukách
42:17

#43 Prepisujte učebnice! Dúhový dres opäť v Saganových rukách

26.09.2017
(26.9.2017) Dámy a páni, história cyklistiky je úspešne prepísaná. Peter Sagan sa stal po tretíkrát za sebou majstrom sveta a v dúhovom drese ho uvidíme aj v budúcej sezóne. Cyklistický svet sa znova sklonil pred slovenským reprezentantom, ktorý sa prezentoval až v samotnom závere. Okrem slovenského hrdinu sa zapísali veľkými písmenami do dejín šampionátu aj Holanďania. Po double Toma Dumoulina vystúpila na najvyšší stupienok v ženských pretekoch aj Chantal Blaak. Snáď jediným mínusom nedele bolo odstrihnutie televízneho signálu 4 kilometre pred cieľom, po ktorom všetci obhrýzali televízory. O to viac sme si však vychutnali napínavý finiš. Príjemné počúvanie súhrnu bergenského majstráku! Foto: facebook.com/UnionCyclisteInternationale

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.