#15 GIRO ŠPECIÁL - Kto zastaví Quintanu v 100. ročníku?
53:49

#15 GIRO ŠPECIÁL - Kto zastaví Quintanu v 100. ročníku?

04.05.2017
(3.5.2017) Dočkali sme sa a po skvelých klasikách prichádza jubilejný stý ročník legendárneho Gira. Pozreli sme sa na to, kto sú favoriti, koľko etáp vyhrá Pippo Pozzato a prečo uvidíme v Miláne kompletné holandské pódium. Okrem toho sa v krátkosti obzeráme za Tour de Romandie, Karpatskými kuriérmi alebo Tour de Yorkshire. Foto: facebook.com/giroditalia

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.