#191 VUELTA ŠPECIÁL: Favoriti sa držia pri sebe, etapy kradnú úniky
35:28

#191 VUELTA ŠPECIÁL: Favoriti sa držia pri sebe, etapy kradnú úniky

30.08.2019
(30.8.2019) Vuelta favoritov na celkové víťazstvo nešetrí a už pred prvým dňom voľna prišlo množstvo previerok, kde sa miešali karty. Na pozadí toho sa z víťazstiev tešili úniky a v červenom drese skončil trochu nečakane Dylan Teuns. Mimo Rigoberta Urána, ktorého vyradil pád, sú tak favoriti blízko pri sebe, to sa však s každou ďalšou etapou môže zmeniť. foto: Photo Gomez Sport, zdroj: facebook.com/burgosprocyclingteam

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.