#261 VUELTA ŠPECIÁL: Roglič odpovedá útokom, nulová tolerancia hlavičkárom
21:21

#261 VUELTA ŠPECIÁL: Roglič odpovedá útokom, nulová tolerancia hlavičkárom

29.10.2020
(29.10.2020) Mierne zaváhanie Primoža Rogliča v nedeľňajšej etape spustilo lavínu polemík o jeho forme po náročnej Tour. Roglič si zobral dva dni na premýšľanie taktiky a ako najlepšiu odpoveď vyhodnotil útok na Alto de Moncalvillo. Strmé sklony v závere ôsmeho dňa naplnili predpoklady k zvýšenej aktivite a bol to práve Roglič, kto sa odpútal zo skupiny favoritov. Na červený dres to ešte nestačilo, ale náskok Richarda Carapaza sa scvrkol na trinásť sekúnd. V deviatej etape si prišli v závere na svoje šprintéri. Sam Bennett síce bol na páske jednoznačne najrýchlejší, ale niekoľko stoviek metrov pred cieľom si počínal nedovolene pri bránení svojej pozície. Rozhodcovia zaujali stanovisko, že hlavičky nepatria ani na Vueltu, a tak sa z víťazstva dodatočne radoval Pascal Ackermann. Foto: facebook.com/lavuelta

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.