#258 GIRO ŠPECIÁL: Čierno-biely vlak rozbehol v kopcoch prísnu hru
36:25

#258 GIRO ŠPECIÁL: Čierno-biely vlak rozbehol v kopcoch prísnu hru

19.10.2020
(19.10.2020) Tri dni úspechov a pádov pre Talianov na Gire. Kým v piatok a sobotu sa oslavovali ďalšie domáce víťazstvá pre Diega Ulissiho a Pippa Gannu, v nedeľu prišla studená sprcha pre Nibaliho. Žralok z Messiny nestíhal na Piancavalle tempu horského rýchlika Sunwebu a podobne ako ostatní favoriti stratil desiatky sekúnd. Ružový dres ubránil zubami-nechtami João Almeida. Flámsko bolo v nedeľu svedkom súboja titanov. MVDP vs. WVA. Van der Poel vyrovnal skóre monumentov na 1:1. Veľká škoda, že ďalšie súboje týchto večných rivalov uvidíme až budúci rok. A mimochodom, v utorok začína Vuelta. Foto: facebook.com/giroditalia

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.