#302 TOUR ŠPECIÁL: Van Aert prehral v šprinte a preto ovládol Ventoux
31:05

#302 TOUR ŠPECIÁL: Van Aert prehral v šprinte a preto ovládol Ventoux

09.07.2021
(9.7.2021) Mohli by sme sa baviť o odstúpení Petra Sagana po zranení, alebo ďalšom triumfe Cavendisha po neuveriteľnej práci jeho tímu. Namiesto toho je hlavným hrdinom týchto dní Wout Van Aert, ktorý s Cavendishom prehral v šprinte a tak sa rozhodol svetu pomstiť víťazstvom v etape, kde sa išlo dvakrát na ikonické stúpanie Mont Ventoux. Partnerom CykloPodcastu počas Tour de France je slovenská značka cyklistického oblečenia Isadore, ktorá vyrába aj kolekciu Alternative z recyklovaného materiálu. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.