#322 Hviezdy ciest na dráhe v Roubaix
28:46

#322 Hviezdy ciest na dráhe v Roubaix

28.10.2021
(28.10.2021) Len pár dní po Roubaix sme sa do tohto francúzskeho mesta opäť vrátili. Za sebou máme po roku a pol majstrovstvá sveta na dráhe, kde si korisť delili medzi sebou hlavne tri národy - Holandsko, Nemecko a Taliansko. Okrem toho ženy ukončili sezónu poslednými world tour pretekmi - Ronde Van Drenthe a po dlhej pauze sa vrátil aj britský majstrák. Sponzorom dnešného podcastu je SENS Foods, výrobca tyčiniek a ďalších produktov s proteínom z cvrčkov. Pri platbe zadajte kód cyklopodcast15, čím získate 15% zľavu a zároveň tým podporíte náš podcast. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.