#284 Asgreen je kráľom jari. A prečo Sagan (ne)skončí v Quick-Stepe
44:28

#284 Asgreen je kráľom jari. A prečo Sagan (ne)skončí v Quick-Stepe

08.04.2021
(8.4.2021) Po fantastickom víťazstve na E3 pridal Kasper Asgreen do poličky trofej víťaza Ronde a stal sa tak kráľom tohtoročnej jari. Potvrdzuje tiež to, že Quick-Step je tím mnohých tvárí. A preto sa bavíme tiež o tom, či má kačica o možnom prestupe Petra Sagana do tohto tímu nejaký reálny základ. Hlavným partnerom CykloPodcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz Foto: Deceunick-QuickStep

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.