#116 TOUR ŠPECIÁL: 16. etapa - Loulou si vychutnáva bodky
20:38

#116 TOUR ŠPECIÁL: 16. etapa - Loulou si vychutnáva bodky

24.07.2018
(24.7.2018) Ticho pred búrkou v boji o celkové poradie využil Julian Alaphilippe k druhému víťazstvu na 105. ročníku Tour. Bodkovaný "Loulou" to vie najmä po dni voľna. Blízko k víťazstvu mal Adam Yates, ale gravitácia v záverečnom zjazde bola proti. Foto: facebook.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.