#238 Nikola Nosková o mentálnej anorexii a pódiu z prestížnej talianskej klasiky
31:02

#238 Nikola Nosková o mentálnej anorexii a pódiu z prestížnej talianskej klasiky

15.07.2020
(15. 7. 2020) Jazdí za jeden z najznámejších ženských tímov súčasnosti, v roku 2018 bola U23 majsterkou Európy na ceste a vlani sa dostala na pódium prestížnej klasiky Giro dell'Emilia. Napriek výborne rozbehnutej kariére však Nikola Nosková bojovala s mentálnou anorexiou. Aj o tom, ale tiež o neistote, ktorú tento rok zažila, keď od jej tímu odskočili obidvaja hlavní sponzori - Bigla aj Katusha - porozprávala v dnešnom rozhovore. Hlavným partnerom podcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz Foto: UEC.ch

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.