#140 Na káve s Filipom Taragelom
28:46

#140 Na káve s Filipom Taragelom

31.10.2018
(31.10.2018) Ako sme pred týždňom v podcaste avizovali, slovenský reprezentant v dráhovej cyklistike Filip Taragel ukončil v 26 rokoch svoju profesionálnu kariéru. Pre niekoho prekvapenie, ale podľa jeho slov to je pravdepodobne jediný logický krok, ako sa posunúť v živote vpred. Dráhová cyklistika u nás totiž nemá na ružiach ustlané a (ne)funguje v ťažkých podmienkach. Zopár dôvodov, prečo je to tak nám Filip prezradil v rozhovore. Foto: instagram.com/filip_taragel

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.