#27 TOUR ŠPECIÁL: Sky od úvodu v žltom, Froome už nadeľoval sekundy
12:53

#27 TOUR ŠPECIÁL: Sky od úvodu v žltom, Froome už nadeľoval sekundy

03.07.2017
(3.7.2017) Upršaná časovka v Düsseldorfe sa stala korisťou tímu Sky. Geraint Thomas si tento rok ako prvý obliekol maillot jaune a Chris Froome nabral správny kurz za obhajobou titulu. Úplne odlišné problémy nastali v tíme Movistar a Bahrain Merida. Zlomeniny po pádoch znamenajú koniec nádejí pre Alejandra Valverdeho a Iona Izagirreho. V druhej etape si pripísal víťazstvo Marcel Kittel a hromadný dojazd ukázal, že Peter Sagan to bude mať tento rok v šprintérskych záveroch veľmi zložité. Foto: www.facebook.com/pg/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.