#7 Metelka so štvrtým dúhovým dresom, Kwiatkowski staronovým kráľom bielych ciest
55:03

#7 Metelka so štvrtým dúhovým dresom, Kwiatkowski staronovým kráľom bielych ciest

07.03.2017
(8.3.2017) Slovenský paracyklista Jozef Metelka nadviazal na svoje úspechy z Ria a z MS si priniesol zlato a striebro. Jeden z vrcholov jari v podobe klasiky Strade Bianche zase po druhý raz uchmatol Poliak Michal Kwiatkowski. K tomu sa pozrieme na to, ako počasie ničí jazdcov na Paríž - Nice a čo nás čaká na Tirreno - Adriatico. Foto: www.uci.ch

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.