#133 VUELTA ŠPECIÁL: Yates potvrdil britský patent na Grand Tour
39:07

#133 VUELTA ŠPECIÁL: Yates potvrdil britský patent na Grand Tour

18.09.2018
(18.9.2018) Tri z troch. Tohtoročné Grand Tour podniky sa stali korisťou britskej cyklistickej školy. Po Chrisovi Froomeovi a Geraintovi Thomasovi sa teší zo životného úspechu aj Simon Yates. Líder tímu Mitchelton - Scott sa tak perfektne revanšoval za nepodarený záver Gira. Pódium doplnila mladá krv - Enric Mas a Miguel Ángel López. Peter Sagan ani v Madride nenašiel recept na Eliu Vivianiho a v príprave na majstrovstvá sveta sa musel uspokojiť s druhými miestami. A už túto nedeľu si môžete na majstrovstvách sveta vychutnať kráľovskú disciplínu - tímovú časovku aj s Duklou Banská Bystrica. Foto: Getty Images/Mitchelton-Scott

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.