#245 TOUR ŠPECIÁL: Na úvod škola šmyku
34:11

#245 TOUR ŠPECIÁL: Na úvod škola šmyku

31.08.2020
(31.8.2020) Kto ešte nespadol, ako keby ani nebol na Tour. Prvé tri etapy priniesli nad očakávania veľkú nervozitu v pelotóne. V balíku sa padalo najmä počas daždivej prvej etapy. Chvíľami to vyzeralo ako v škole šmyku a Supermanov drift skončil hlavičkou na dopravnej značke. Nepriazeň počasia využil prekvapivo Alexander Kristoff a po prvýkrát v kariére sa obliekol do žltého. Po roku opäť vyčíňal Julian Alaphilippe, keď si v etape číslo 2 pripísal etapu a opäť sa prezliekalo v žltom. Bláznivý šprint na konci tretieho dňa korunoval víťazstvom Caleb Ewan. Najbližšie dni by sa mali dostať k slovu už aj renomovaní vrchári. Foto: facebook.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.