#241 Van Aert vo svojom živle, nasleduje letná La Classicissima
41:16

#241 Van Aert vo svojom živle, nasleduje letná La Classicissima

04.08.2020
(4.8.2020) Jar v lete začala. Jarné klasiky v netradičnom termíne odštartovali pretekmi Strade Bianche. Náhradný termín pripravil pre jazdcov prašné peklo, v ktorom sa škvarili v problémoch aj najväčší favoriti. Do tretice vyšlo všetko dobré pre Wouta van Aerta. Belgická hviezda zvolila útočnú taktiku a záverečným únikom zamávala konkurencii. Pozornosť ostáva v Taliansku aj tento víkend. Prvý monument sezóny Miláno - San Remo uvidíme v pozmenenej verzii. Na La Classicissimu si brúsi spomedzi klasikárov zuby predovšetkým Philippe Gilbert, ktorý má na dosah zisk posledného chýbajúceho monumentu v jeho bohatom palmarès. Foto: facebook.com/stradebianche

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.