#130 VUELTA ŠPECIÁL: Sagan v tieni QuickStepu, v kopcoch je na ťahu Movistar
32:28

#130 VUELTA ŠPECIÁL: Sagan v tieni QuickStepu, v kopcoch je na ťahu Movistar

06.09.2018
(6.9.2018) Vuelta je v plnom prúde a začína ísť do tuhého. Jazdci v top 10 sa zmestia v jednej minúte, čo sa môže veľmi rýchlo zmeniť už v najbližších dňoch, kedy náš čaká tzv. horský triptych. Okrem toho máme za sebou aj šprintérsky deň, v ktorom QuickStep vyšachoval Petra Sagana. Mimo diania na Vuelty prebehneme aj situáciu na pretekoch Okolo Veľkej Británie a tiež preview kanadských jednorázoviek. A tiež vyberáme vhodné meno pre maskota pretekov Okolo Slovenska. Foto: © BORA - hansgrohe / Bettiniphoto

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.