#162 Cyklokrosári pripravení dominovať na Ronde
01:03:50

#162 Cyklokrosári pripravení dominovať na Ronde

04.04.2019
(4.4.2019) Tisíce cyklistických fanúšikov mieri túto nedeľu do Belgicka, aby na videli na vlastné oči galapredstavenie klasikárskych hviezd. Preteky Okolo Flámska vzbudzujú aj tentoraz eminentný záujem a niet sa čomu čudovať. Na flámskych hellingenoch si to rozdá klasikárska špička, na čele s tromi cyklokrosovými majstrami sveta. Zdeněk Štybar, Wout Van Aert a Mathieu van der Poel vzbudzujú rešpekt. Ako zareagujú predošlí víťazi Peter Sagan a Niki Terpstra? Príjemné počúvanie preview s ďalšími XY favoritmi na zisk klasikárskej nesmrteľnosti! Foto: www.facebook.com/pelotonmagazine

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.