#205 Bernal, Evenepoel, Pogačar: Mladé pušky ovládli pelotón
01:03:46

#205 Bernal, Evenepoel, Pogačar: Mladé pušky ovládli pelotón

21.11.2019
(21.11.2019) Pokračujeme v off-season témach, tentoraz sme zhodnotili rok 2019 z pohľadu mladých jazdcov. Bola to sezóna, do ktorej vstúpil jeden z najväčších talentov súčasnej cyklistiky vôbec v drese world tour tímu. Remco Evenepoel potvrdil, že hype okolo neho je oprávnený. To isté platí aj o Tadejovi Pogačarovi a tiež Eganovi Bernalovi, ktorý ovládol tento rok Tour. Mladých mien je však oveľa viac, vrátane nového muža v dúhovom drese. Foto: Tadej Pogačar vo veku 10 rokov (autor: L. Andrejaš/tadej-pogacar.com)

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.