#263 VUELTA ŠPECIÁL: Carapaz vyzve Rogliča vo veľkom sobotnom finále
28:50

#263 VUELTA ŠPECIÁL: Carapaz vyzve Rogliča vo veľkom sobotnom finále

05.11.2020
(5.11.2020) Jedinú individuálnu časovku 75. ročníka Vuelty ovládol podľa očakávaní Primož Roglič. Avšak Richard Carapaz brilantne limitoval straty. Rovnako sa blysol aj Hugh Carthy, a tak sú síce karty pred záverečnými troma etapami rozdané, avšak nikomu ešte stále nič negarantujú. Jedinou zaručenou vecou bude snaha Ineosu dostať Jumbo-Visma pod tlak a pokúsiť sa o last minute zvrat. Sobota sľubuje veľké vyvrcholenie sezóny! Foto: facebook.com/INEOSGrenadiers

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.