#179 Žltý dres oslavuje storočnicu, Sagana zaujíma rekordný zelený
01:07:26

#179 Žltý dres oslavuje storočnicu, Sagana zaujíma rekordný zelený

02.07.2019
(2.7.2019) Žltý dres Tour de France je symbolom, ktorý prerástol nielen najslávnejšie preteky v kalendári, ale šport ako taký. Tento rok oslavuje cyklistický svet sto rokov od jeho zavedenia. Organizátori Tour zvolili miesto veľkého štartu Brusel. Jubileum totiž oslavuje aj Eddy Merckx. Práve pred 50 rokmi si "Kanibal" pripísal do takmer nekonečného zoznamu víťazstiev svoju prvú z piatich Tour. V pozitívnej nálade mieri na jeden z vrcholov sezóny aj Peter Sagan. Vidina rekordného siedmeho zeleného dresu je viac ako reálna a na papieri ťažko hľadať priameho konkurenta. Oveľa zložitejšie však bude pre "Tourminátora" porážať plejádu súperov v hromadných dojazdoch balíka. Držte si klobúky, čaká nás rýchla jazda! Foto: facebook.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.