#209 Prestupová odysea Bennetta a Dennisa sa skončila, Vuelta ohlásila poriadne ťažkú trať
48:12

#209 Prestupová odysea Bennetta a Dennisa sa skončila, Vuelta ohlásila poriadne ťažkú trať

19.12.2019
(19.12.2019) Po pár týždňoch sa opäť vraciame k prestupom, keďže majster sveta v časovke a zlý chlapec Rohan Dennis konečne podpísal nový kontrakt a to hneď s Ineosom. Takisto sa potvrdil aj očakávaný transfer Sama Bennetta do Quick-Stepu. Okrem toho sa pozrieme hlavne na trať budúcoročnej Vuelty, ktorá vyzerá na papieri mimoriadne zaujímavo a nechýbať na nej nebude ani legendárne stúpanie z Tour - Tourmalet. Zdroj foto: facebook.com/lavuelta

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.