#297 Príprava pred Tour vrcholí
39:53

#297 Príprava pred Tour vrcholí

17.06.2021
(17.6.2021) V Slovinsku naplno prepukla Pogačarománia, v Švajčiarsku niečo o vlastných ambíciach pred Tour povedal Richard Carapaz a Cavendish prekvapil víťazstvom v šprinte okolo Belgicka. Okrem toho sa pripravujeme na česko-slovenský majstrák a pomaly začíname častejšie spomínať magické slovo "Tour". Pre nákupy cyklistických dresov, oblečenia a memorabílií priamo od profesionálnych cyklistov odporúčame ProCyclingOutlet.com. Pri platbe zadajte kód cyklo10, čím získate 10% zľavu a zároveň podporíte náš podcast. Sponzorom dnešného podcastu je penzión Antiqua Villa v Pieninách, ideálne miesto na slovenskú cyklodovolenku. Viac o bajkerských možnostiach v regióne a možnosť rezervácie ubytka nájdete pod týmto linkom. Hlavným partnerom CykloPodcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.