#32 TOUR ŠPECIÁL: Alpy bez vzrušenia, rozuzlenie čaká v Marseille
36:29

#32 TOUR ŠPECIÁL: Alpy bez vzrušenia, rozuzlenie čaká v Marseille

20.07.2017
(20.7.2017) Col de la Croix de Fer, Télégraphe, Galibier a Izoard. Alpská misia tohtoročnej Tour je za nami. No a že by sa GC jazdci predbiehali v útokoch, to sa povedať nedá. Prvá trojka si stále dýcha na chrbát a rozlúštenie žltej tajničky prinesie až časovka v uliciach Marseille. Zo zeleného boja odstúpil Marcel Kittel a Sunweb má otvorenú cestu k napodobeniu tímu Tinkoff z ostatného roku, keď ovládli bodovaciu a aj vrchársku súťaž. Históriu slovinskej cyklistiky prepisoval pod Galibierom skokan na lyžiach Primož Roglič. Na Izoarde vyčíňal Warren Barguil a iba potvrdil dominantné postavenie Sunwebu. K šampanskému na ceste do Paríža má zatiaľ najbližšie Chris Froome. Ozve sa ešte konkurencia v boji proti chronometru? Foto: Facebook/LeTour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.