#203 Kalifornia si dáva ročnú pauzu. Vráti sa vôbec?
44:09

#203 Kalifornia si dáva ročnú pauzu. Vráti sa vôbec?

07.11.2019
(7.11.2019) Napriek všade prezentovanej ekonomickej prosperite nemajú cyklistické preteky na ružiach ustlané. Organizátori bojujú o každého sponzora a iba málo z nich generuje zisk. Väčšina je vôbec rada, že sa dokážu vyhnúť červeným číslam pár rokov za sebou. To bohužiaľ nebol prípade pretekov Okolo Kalifornie, ktoré budúci rok v kalendári neuvidíme. Pauza je ohlásená na rok. Zatiaľ. Veľké návraty na World Tour scénu sú však zväčša utópiou. Zíde z očí, zíde z mysle. Stretne takýto osud aj podujatie, na ktorom triumfovali Peter Sagan, Egan Bernal, Julian Alaphilippe alebo Bradley Wiggins? Foto: facebook.com/pg/AmgenTourofCalifornia

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.