#161 No Limit Alaphilippe
01:07:33

#161 No Limit Alaphilippe

28.03.2019
(28.3.2019) Tipovať víťaza pred San Remom patrí k činnostiam, ktoré nedávajú žiaden zmysel. Tentoraz celý svet hovoril o Julianovi Alaphilippovi. Človek by si povedal, že na Classicisime rečičky o favoritoch neplatia. Loulou však vyviedol pochybovačov z omylu a po perfektnej práci celého tímu si mohol na páske na Via Roma vychutnať ďalšie víťazné gesto. Aj na úkor Petra Sagana, ktorý sa tesne nezmestil na pódium. Slovenská hviezda však nemá čas na oddych, pretože už zajtra chce zabávať svet na E3-ke a v nedeľu na Gent - Wevelgem. Foto: facebook.com/deceuninckquickstep

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.