#8 Sagan vo veľkej pohode, zlomí konečne La Primaveru?
01:04:47

#8 Sagan vo veľkej pohode, zlomí konečne La Primaveru?

17.03.2017
(16.3.2017) Peter Sagan opäť divil cyklistický svet, keď sa udržal s vrchármi vo finiši ťažkej etapy na Tirreno - Adriatico. Okrem toho ukázal svoju silu aj Nairo Quintana, Paríž-Nice zase zažil parádny útok Alberta Contadora a ďalšie víťazstvo Sky. Cez víkend nás čaká prvý monument, prenesie si Sagan pohodu do San Rema, alebo ho porazí Pippo Pozzato? Photo credit: ©BORA-hansgrohe / Stiehl Photography

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.