#255 GIRO ŠPECIÁL: Ganna a Démare už s double
30:38

#255 GIRO ŠPECIÁL: Ganna a Démare už s double

08.10.2020
(8.10.2020) Giro má už dvoch jazdcov s dvoma etapovými zárezmi. Filippo Ganna po odstúpení Gerainta Thomasa drží zástavu Ineosu vysoko a jeho druhá víťazná etapa prišla skôr ako sa očakávalo. Šprintom zatiaľ kraľuje Arnaud Démare, ktorý v drese francúzskeho majstra nedáva konkurencii šancu. Hoci je nutné podotknúť, že v etape č. 4 chýbalo Petrovi Saganovi iba niečo okolo centimetra. Jazdci majú pred sebou ďalšie dve rovinaté etapy a nedeľnú vrchársku bodku za prvým týždňom. Hlavným partnerom podcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz Foto: facebook.com/giroditalia

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.