#311 VUELTA ŠPECIÁL: Valverdeho smutný exit, Roglič zatiaľ bezchybný
35:00

#311 VUELTA ŠPECIÁL: Valverdeho smutný exit, Roglič zatiaľ bezchybný

23.08.2021
(23.8.2021) Prvý týždeň Vuelty sme skončili podľa očakávania - s Primožom Rogličom v červenom drese. Máme za sebou zaujímavé kopcovité etapy, v ktorých sme zažili renesanciu Movistaru a aj smutný moment pre Alejandra Valverdeho. Zároveň pokračuje šprintérsky súboj Jakobsena s Philipsenom, ktorý prvý menovaný vyrovnal na 2:2. Sponzorom dnešného podcastu je e-shop Girona Pro Sport, kde si môžete zaobstarať štýlové oblečenie značky Tactic. Pri platbe zadajte kód cyklopodcast10gps, čím získate 10% zľavu na produkty Tactic a zároveň podporíte náš podcast. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.