#206 Do dôchodku odišli víťazi monumentov a aj fenomenálny Kittel
01:06:09

#206 Do dôchodku odišli víťazi monumentov a aj fenomenálny Kittel

29.11.2019
(29.11.2019) Mať cit pre odchod v správnom čase je vzácna vlastnosť. Nie každý dokáže vycítiť, kedy prišiel správny moment na zmenu. Rovnako je to aj v cyklistike. Niekto odíde krátko po nezabudnuteľnej sezóne ako Marcel Kittel a iní zasa splynú s pelotónom a odovzdávajú svoje skúsenosti mladším ešte dlhé sezóny. Profesionálnu cyklistiku tento rok neopúšťajú veľký Grand Tour lídri, ale menoslov obsahuje viaceré veľké persóny. Medzi nimi aj Stijn Devolder, Mathew Hayman, Mark Renshaw, Simon Špilak, Daniele Bennati, Steven Cummings alebo Laurens ten Dam. Foto: EPA

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.