#220 Asgreenovo lahôdkové sólo, taliansky program s otáznikom
48:22

#220 Asgreenovo lahôdkové sólo, taliansky program s otáznikom

04.03.2020
(4.3.2020) Jazdci Deceuninck - Quick Step nastavili latku počas otváracieho klasikárskeho víkendu poriadne vysoko. Víťazstvo na Omloope síce Yvesovi Lampaertovi vyfúkol krajan Jasper Stuyven, ale chuť belgického supertímu napravil v nedeľu Kasper Asgreen fenomenálnym únikom. Taliansku jar momentálne ohrozuje koronavírus, ktorý sa zdá byť silnejšou hrozbou ako Quick Step v top forme. Zdá sa, že osud pretekov majú v rukách úradníci v Ríme. Mauro Vegni z RCS netrpezlivo čaká na telefonát, ktorý rozuzlí vzniknutú situáciu. Foto: facebook.com/deceuninckquickstep

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.