#173 GIRO ŠPECIÁL: Oberie ešte niekto Carapaza o titul? Príležitostí už nie je veľa
34:18

#173 GIRO ŠPECIÁL: Oberie ešte niekto Carapaza o titul? Príležitostí už nie je veľa

31.05.2019
(31.5.2019) Do posledného víkendu Gira vstupujú preteky s lídrom, ktorého čakal asi málokto. Richard Carapaz sa však zatiaľ stále komfortne drží ružového dresu a Nibalimu dochádzajú príležitosti na zasadenie rozhodujúceho úderu. Okrem toho sme videli epickú etapu cez Mortirolo a zlyhanie šprintérskych tímov pri ich poslednej šanci. Foto: Bora-Hansgrohe/Bettini Photos/Stephanie Constand

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.