#189 Juhoameričania pripravení ovládnuť aj Vueltu
52:34

#189 Juhoameričania pripravení ovládnuť aj Vueltu

21.08.2019
(21.8.2019) Tento rok už majú vo vrecku Giro a Tour. Vypukne nefalšovaná juhoamerická radosť aj na španielskej Vuelte? Posledná Grand Tour sezóny by mohla priniesť kolumbijsko-ekvádorskú telenovelu s 21 časťami. Richard Carapaz, Superman Lopez, Nairo Quintana alebo Rigoberto Urán majú nepochybne vysoké ambície. Pódiové vyhliadky však nie sú cudzie ani Primožovi Rogličovi. Dokáže slovinský skokan zopakovať pódium z Gira? Foto: facebook.com/lavuelta

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.