#128 VUELTA ŠPECIÁL: Molard zahasil 13-ročné suchoty FDJ
20:24

#128 VUELTA ŠPECIÁL: Molard zahasil 13-ročné suchoty FDJ

30.08.2018
(30.8.2018) Francúzi ukončili dlhoročné čakanie. Nie, nejde o titul na Tour de France, ale tím FDJ si po 13 rokoch obliekol líderský dres na Grand Tour podniku. Znie to neuveriteľne, ale je to tak. Túto česť má Rudy Molard, ktorému prenechal červený dres Michal Kwiatkowski. Punkový charakter Vuelty sa dnes potvrdil v záverečných kilometroch, keď pelotón nadelil bočný vietor. Chaotický šprint ovládol navyše zlý muž Nacer Bouhanni. Vuelta neprestáva prekvapovať. Foto: facebook.com/lavuelta

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.