#242 Watt Van Aert - Keď idem ja
56:44

#242 Watt Van Aert - Keď idem ja

13.08.2020
(13.8.2020) Fenomenálny týždeň, v ktorom sa prakticky písalo iba o Woutovi Van Aertovi a Remcovi Evenepoelovi. Za pozornosť však stojí aj zohratý vrchársky vlak tímu Jumbo - Visma, ktorý s lídrom Primožom Rogličom začína tesne pred Tour de France znepríjemňovať spánok šéfom tímu Ineos. V tíme Jumbo - Visma by bolo posledné dva týždne všetko až rozprávkovo perfektné, nebyť excesu Dylana Groenewegena na cieľovej páske prvej etapy Okolo Poľska. Fabio Jakobsen je medzičasom už vo svojej domovine a celý cyklistický svet dúfa, že sa dokáže vrátiť do profesionálnej cyklistiky. Foto: facebook.com/misanremo

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.