#307 Šprint nešprintérov v San Sebastiane a prvé prestupy
34:32

#307 Šprint nešprintérov v San Sebastiane a prvé prestupy

03.08.2021
(3.8.2021) Hoci sa na olympiáde v Japonsku ešte jazdí dráha, naša pozornosť sa presunula ja do Európy, kde sa v Baskicku po dvoch rokoch vrátila obľúbená Klasika San Sebastian. Okrem toho sme sa pozreli aj na prestupy a šprintérsku otázku v Quick-Stepe. Cyklisti sú kávičkári a preto dnešný podcast prináša káva pražená na Slovensku - Coffeein. Kupujte online na coffeein.sk. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.