#251 TOUR ŠPECIÁL: Fenomenálny Pogačar, otrasený Roglič, vysmiaty Porte
43:05

#251 TOUR ŠPECIÁL: Fenomenálny Pogačar, otrasený Roglič, vysmiaty Porte

22.09.2020
(21.9.2020) Aj tak by sa dalo charakterizovať trio z parížskeho pódia. To, čo predviedol Tadej Pogačar v sobotu, sa bude o pár rokov rozprávať vnúčatám. Časovkársky súboj medzi Rogličom a Pogačarom dal na frak aj legendárnemu roku 1989, v ktorom Greg LeMond zaskočil Laurenta Fignona. Obrovský kameň zo srdca spadol Richiemu Porteovi. Pravdepodobne v poslednom vystúpení na Tour v pozícii lídra sa konečne predral na pódium. Hlavným partnerom podcastu je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner: RoadCycling.cz Foto: facebook.com/letour

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.