#301 TOUR ŠPECIÁL: Pogačar si založil vlastnú privátnu ligu
32:09

#301 TOUR ŠPECIÁL: Pogačar si založil vlastnú privátnu ligu

05.07.2021
(5.7.2021) A zdá, sa že do nej neplánuje vpustiť nikoho iného. Prvé dve horské previerky Tour nielenže naznačili, kto má a nemá dobré vrchárske nohy, ale rovno vytvorili priepastné rozdiely medzi Pogačarom a zvyškom sveta. Lepšie povedané, rozdiely vytvoril samotný Pogačar, ktorý na nič nevyčkával a dá sa povedať, že už pravdepodobne rozhodol o svojom výsledku na Tour. Napriek tomu je stále o čo jazdiť a druhý a tretí týždeň nebudú čistou formalitou. Aj keď málokto pochybuje, že sa ešte dočkáme zmeny v žltom. Partnerom CykloPodcastu počas Tour de France je slovenská značka cyklistického oblečenia Isadore. Hlavným mediálnym partnerom je magazín o cyklistike Cycling-Info.sk. Mediálny partner je RoadCycling.cz.

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.