#163 Veľký taliansky deň na flámskom festivale
01:06:19

#163 Veľký taliansky deň na flámskom festivale

11.04.2019
(11.4.2019) Všadeprítomnú vôňu hranoliek s majonézou nakoniec prerazil hrniec plný domácich cestovín od mamy. Mužom dňa sa na pretekoch Okolo Flámska stal toskánsky gurmán Alberto Bettiol. Tím EF Education First dokonale nahradil tímovú prácu vlčej svorky a rázne diktoval scenár pretekov. Taliansky deň na Ronde podčiarkla víťazstvom v ženskej kategórii Marta Bastianelli. Po Ronde nasleduje v rýchlom slede druhý vrchol kockových klasík. Pavé sektory Paríž - Roubaix preveria celého človeka a v cieli uvidíme desiatky zničených mužov. Jeden z nich však bude mať tú česť, zodvihnúť víťaznú kocku nad hlavu. Foto: facebook.com/philgaimon

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.