#276 Módna polícia: Šok z dielne AG2R, Cofidis naďalej vo vlastnom vesmíre
46:36

#276 Módna polícia: Šok z dielne AG2R, Cofidis naďalej vo vlastnom vesmíre

11.02.2021
(11.2.2021) Hoci je už február a možno ste sa domnievali, že na módnu políciu sme tento rok zabudli, tak opak je pravdou. Podvedome sme sa inšpirovali ťahom tímu EF, ktorý v posledných rokoch prichádza s prezentáciou dresov ako posledný. Vo World Tour sme veľa výrazných zmien nezaznamenali, a tak dres roku 2021 je jednoznačne AG2R. Francúzska škola dizajnu má však aj svoju odvrátenú tvár, ktorú dlhodobo reprezentuje Cofidis. Príjemné počúvanie! Foto: facebook.com/TeamCofidis

Podcast CykloPodcast od Cycling-Info.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.